TRIAL ZDARMA DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ

10-denní TRIAL členství ZDARMA

Zjisti jak se i ty můžeš stát vzorem pro ostatní v tvém okolí a transformovat svoje tělo, životní styl a sebevědomí.

…pomocí chytrých, zábavných a vzrušujích tréninků a díky výživovým pravidlům, které si jednoduše osvojíš a dokonce budeš moci jíst jídla, která miluješ (jo i pít pivo a víno)!

…tak, že se budeš na každou součást tvého plánu těšit, ne se ho obávat a počítat poslední dny, jen už aby skončil (to je vlastně důvod, proč většina "diet" a "výživových pravidel" nefunguje).

"Jsi konečně připraven/á na změnu tvého životního stylu, která se maximálně přizpůsobí tobě, přinese zaručené výsledky a nedonutí tě ke kompletnímu překopání celého tvého života, což by vedlo jen k tomu, že bys program vzdal/a a k frustracím z toho, že jsi se nedokázal/a držet plánu?"

Jak často už jsi začal/a s výživovým nebo tréninkovým plánem, který jsi po krátké době vzdal/a?

NEBO

 • Dokončil/a plán, získal/a výsledky, ale hned po skončení ses vrátil/a do starého režimu a do původní situace hlavně proto, že plán byl totálně neudržitelný s tvým životem.
 • Výživový plán byl tak striktní, že jsi ho nesnášel/a a modlil/a se za jeho konec?
 • Tréninky trvaly DLOUHÝ hodiny, přinášely průměrné (někdy téměř nulové) výsledky a tys věděl/a, že se nikdy nestanou součástí tvého životního stylu?
 • V programu neexistovala žádná zodpovědnost za výsledky z obou stran a žádná motivace v podobě skupiny lidí, kteří narážejí na stejné překážky jako ty?
 • Dal/a do programu ze sebe to nejlepší, ale i přes to, nedosáhl/a adekvátních výsledků a proto jsi na konci ztratil/a veškerou motivaci a nevěděl/a, kde se stala chyba?

Chceš ukončit svoje nekonečný zkoušení dalších nových "diet" a "tréninkových plánů" a chceš výsledky, které vydrží a kterých se v Underground Areně dočkáváme každý den?

Underground Arena 10-denní TRIAL ZDARMA obsahuje:

 • Úvodní strategickou schůzku, ve které zjistíš, že se o tebe opravdu zajímáme a nejsi jen další "klient". Zjistíme při ní, kde jsi a kam se chceš dostat, odhalíme potenciální problémy a vymyslíme pro tebe co nejefektivnější plán, který bude přizpůsoben tvému životnímu stylu, přinese výsledky a hlavně ti je pomůže trvale udržet. Uděláš si jasný obraz a dostaneš jednoduchý návod, který tě krok za krokem dostane k výsledkům bez zbytečných komplikací.
 • Neomezené množství bootcamp tréninků (nabízíme 8 pevných časů týdně, které zahrnují metabolické, density a hurricanes tréninky), které ti za 40 minut spálí více kalorií, než jakákoliv jiná aktivita. Tyto tréninky nakopnou metabolismus na příštích 24–48 hodin dopředu, což zajistí spalování energie i ve dnech po tréninku (tento proces se nazývá EPOC = pomáhá úbytku tuku 24/7).
 • Výživové poradenství, které se přizpůsobí tvojí aktuální situaci a zvykovou metodou tě naučí se na změny těšit, a ne se jich obávat.
 • Neomezené množství high fives, energie, společnou komunitu a kompletně unikátní zážitek.

Jaký je tu háček?

Věříme, že ti dokážeme udělat výsledky a jsme připravení tě dostat k tvému cíli a po tom, co s námi prožiješ tvoje zkušební členství, poznáš nadstandartní službu, coaching, motivaci a energii Underground Areny, budeš chtít zůstat součástí naší UA family stejně jako už spoustu dalších.

Nemusíš se bát – když zjistíš, že Underground Arena a to, co nabízí, není pro tebe to pravé, my ti jen poděkujeme za tvůj čas a za to, že jsi v soběnašel/našla odhodlání to vyzkoušet. Samozřejmě ti také rádi doporučíme jiné místo, které může být pro tebe a tvou situaci vhodnější.

TRIAL ČLENSTVÍ JE NAPROSTO NEZÁVAZNÉ!

 

Víme, že nejsme pro všechny a pokud NEMÁŠ RÁD/A posilovnu, která je:

 • 100% odhodlaná ti udělat nejlepší výsledky a očekává plnou spolupráci od tebe.
 • Nabitá energií a úplně nejdál od slova nudná.
 • Bez předsudků. Každý podporuje každého a snaží se pomoci ostatním k jejich cílům nehledě na to, kde kdo začíná.
 • S kouči a ostatními pracující jako tým a cítící se jako součástí velké rodiny (UA family).
 • Plná lidí, kteří jsou sami sebou bez toho, aniž by se museli bát, co řeknou nebo co se od nich očekává (sprosté nadávání při těžkých sériích povoleno).
 • Bez "všeznalů". Každý je tu připraven se zlepšovat a posouvat dopředu. NEUSTÁLE!
 • VÍC než jen tréninky a výživa. Hlavně komunita a všestranná pomoc s čímkoliv, co ti může pomoci permanentně změnit tvůj život k lepšímu.


Tak pak Undergound Arena není pro tebe!

Pro zájem o Underground Arena 10-denní TRIAL ZDARMA klikni na příslušný obrázek, který tě dostane na následující stránku s formulářem a videem s osobní zprávou ode mě, Honzy Šacha, majitele a zakladatele Underground Areny.

Chci abys věděl/a, že  tohle je něco jiného!

Opravdu! Něco úplně jiného!

Existuje spoustu posiloven, které mluví o rychlých výsledcích a ty si můžeš myslet, že tyhle sliby jsi už viděl/a.

Ale věř mi....tohle je unikátní.

A jakmile si vyzkoušíš to, co tu děláme...

.... a budeš mít přesný návod, který ti dodá náš nutriční průvodce k maximalizaci tvých výsledků a tvého výkonu....

.... bootcamp tréninky, které jsou zábavné, výzva a spálí ti spoustu kalorií a budou pálit další ještě dlouho po trénincích...

A uvidíš některé úspěchy ostatních členů UA family za poslední 2 roky...

BUDEŠ TO CHTÍT VYZKOUŠET.

Naše výsledky...

Teď je řada na tobě!

A ještě jednou. 10-denní TRIAL členství je ZDARMA a NEZÁVAZNÉ.

 

Pokud to myslíš se změnou vážně a chceš zažít pravou transformaci, ale nevíš, jestli tomu můžeš věřit, tohle je příležitost pro tebe.

A právě tohle 10-denní zkušební členství může být první jiskra v začátku tvého nového života.

 

© Underground Arena2015 – Change your body - change your life